• Ви не обрали товарів для порівняння.

Передзвонити ?
(098) 802-79-50
(063) 578-58-92
(050) 786-61-26

Офісна техніка

1030 грн.
Багатофункціональний пристрій HP DeskJet 2130 (K7N77C)— це ідеальне рішення для щоде..
2999 грн.
..
3530 грн.
..
3199 грн.
Багатофункціональний пристрій SAMSUNG SL-M2070  - максимальний дозвіл для даної модел..
3750 грн.
..
3399 грн.
Багатофункціональний пристрій SAMSUNG SL-M2070  - максимальний дозвіл для даної модел..
5540 грн.
..

Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)

Окрема категорія техніки – оргтехніка, або ж, офісна техніка. До цієї техніки можна віднести багатофункціональні пристрої (МФУ), принтери, сканери, копіри, факси. Всі ці речі значно полегшують життя офісним працівникам і учням. За допомогою сканера можна швидко зробити електронну версію документа. Копір допоможе зробити копію документа, що без використання комп'ютера, ну а принтер швидко перенесе електронні записи на папір. Ну а багатофункціональні пристрої зібрали в собі всі три функції. Саме вони на сьогоднішній день є найбільш затребуваними.

Кілька років тому самим популярним типом друку була матричний друк. Механізм пристроїв виходив кілька громіздким і дорогим. Тому й ціна на копіювальні пристрої була досить високою, і дозволити утримувати вдома принтер для особистого користування, могли далеко не всі. Все змінилося з новим покоління копіювальних пристроїв, що використовують технологію друку струменевий. Такі апарати були набагато дешевше в ціні, прості в обслуговуванні, але в ранніх версіях якість друку залишало бажати кращого. Завершили еволюцію друкарської техніки лазерні принтери. Більш дорогі, складні в обслуговуванні, тим не менш, вони стали «золотою серединою», зберігши високу якість і швидкість друку, а ціна залишилася доступною для пересічного споживача.

Можна сказати, що еволюція друкарської техніки тільки почалася. Адже вже по всьому світу люди друкують на 3D-принтерах протези з полімерів, одяг із спеціальних касет з пряжею, а також музичні інструменти і фотоальбоми. Придбати оргтехніку, мфу або принтер, ви можете за 1 хвилину, просто замовивши зворотній дзвінок на нашому сайті.